Půjčovna lodí v Praze

Parníky Praha
 

Pronájem lodí v Praze na individuální plavby, oslavy nebo firemní akce

Toužíte netradičně oslavit narozeniny či uspořádat svatbu na netradičním místě? Potřebujete zorganizovat firemní večírek? Pronájem lodi vyřeší vaši otázku, na jakém místě akci uspořádat. Snadno zajistíte hostinu na netradičním místě, přímo na palubě lodi. Na vaše přání můžeme také zorganizovat exkurzi s průvodcem, zajistit DJ, fotografy, živou hudbu a dokonce ohňostroj. Možnosti, jak zajistit nezapomenutelnou oslavu, jsou téměř neomezené.

Zapůjčení lodě v Praze je zajímavé pro:

  • Organizátory firemních akcí.
  • Pořadatele večírků a oslav pro děti i dospělé, kteří hledají originální místo.

Pronájem lodi není o nic nákladnější než oslava v restauraci a ještě k tomu to bude zcela nezapomenutelný zážitek. Exkluzivní parníky s prosklenou otevírací střechou zaručují velkolepý výhled. Uvidíte pražské památky z nového úhlu a ozvláštníte si jimi své fotografie a videa.

Kdy si loď na Vltavě pronajmout

Parník si můžete pronajmout po celý rok. Projížďky na moderních lodích jsou pohodlné v každém ročním období. Během teplého jara a léta je na lodích příjemně díky klimatizaci a během větrného podzimu a mrazivé zimy bude na lodi teplo a útulno. Praha Vás okouzlí během celého roku, a to nezávisle na ročním období, proto je pronájem lodi výhrou v každé situaci.

Proč si parník na Vltavě pronajmout

Restaurace a kavárny už dávno přestaly být luxusem a uspořádáním banketu na těchto místech už své hosty nijak nepřekvapíte. Avšak plavba po řece s překrásnými výhledy na Prahu bude zcela jistě nezapomenutelným zážitkem. Pronájem lodi je dostupný jak jedincům, tak firmám. Na palubě lodi můžete pohostit skromné rodinné či dětské oslavy, stejně tak jako bohaté svatby i hlučné firemní večírky. Můžete zde uspořádat firemní konference, soukromé párty a další akce jakéhokoliv formátu.

Dle domluveného typu události bude na palubě zajištěno podávání jídla s koktejlovým barem, teplé či studené švédské stoly, ochutnávka vín a sýrů, grilování, coffee breaks, či dokonce osobitá jídla pro gurmány. Stačí nám dát vědět Vaše přeference a my Vám rádi nabídneme jídla z mezinárodní, asijské či české kuchyně připravené zkušeným šéfkuchařem. Skvělé stylové služby pozvednou Vaši oslavu a živá hudba přispěje svojí atmosférou k neformální komunikaci.

Dalším důležitým benefitem je dostupná cena pronájmu lodi. Zkušení pořadatelé hostin si mezi uspořádáním akce v restauraci nebo na lodi často vybírají právě loď. Za stejnou cenu totiž dostanou unikátní řešení — projížďku Prahou s výhledem na ta nejzajímavější místa, podávané jídlo na vysoké úrovni a také další atributy akce, kterými může být doprovod hudby, natáčení videa či teambuilding.

Proč se obrátit na naši společnost

Pronájem lodí je v Praze populární a my Vám pomůžeme vybrat tu správnou loď podle Vašich potřeb. Na našich stránkách naleznete všechny potřebné informace k možným variantám plaveb. Také Vám pomůžeme pronajmout si loď za výhodnou cenu na Vámi vybrané datum a čas.